Gadżeciara

MyStyle – Gadżeciara jestem

Dzisiejszym wpisem chciałabym zacząć dla was nowy cykl na temat mojego stylu i ulubionych gadżetów. Kiedy zaczynałam próbować ugryźć ten temat, nie sądziłam, że będzie on taki… różowy. Uwielbiam śmieszne gadżety, nietypowe dodatki, niecodzienne akcesoria. Dziś nie jest tego za wiele, ale chce wam pokazać moje ulubione gadżety codziennego użytku.

W końcu gadżeciara jestem i dobrze mi z tym.

Uwielbiam wszystkie notatki zapisywać ręcznie. Mam w domu, masę zeszytów z różnymi notatkami. Za równo ze szkół, jak i własnych, od niedawna zaczęłam prowadzić planer, i zapisuję notatki, które wpadną mi do głowy, a nie mam czasu ich zrealizować od ręki. Do tego potrzebuję więc… Długopisów i ołówków.

Gumki, ołówki z puszkiem i długopisy z zabawnymi postaciami dostępne w sieci sklepów Smyk za nie wielkie pieniądze, natomiast długopisy ze skuwkami w kształcie makaroników dostępne u Oli z ugryź.com.pl

W zeszłym miesiącu kupiłam nowego laptopa więc zafundowałam sobie również czekoladowego pendrive’a 8GB dostępnego na allegro lub alliexpress. Oraz… No właśnie… Różową myszkę. Znów ten róż.

Na zakończenie jedna z moich ulubionych praktycznych dekoracji. Pudełeczko w której przechowuję biżuterię w kształcie makaronika. Zamówiona wraz z makaronikowymi długopisami od Oli z ugryź.com.pl. Biżuteria to też głównie ciekawe wzory od Oli oraz od Pauliny z Pracowni Czar Koralików.

Dziś dość na słodko i dziecięco, ale to gadżety, które towarzyszą mi każdego dnia pracy. W końcu gadżeciara jestem.

 • Czekoladowy pendrive!

  Uwielbiam ♡

  • Aneta Szwagulińska

   Mały czaso-praco-umilacz 🙂

 • Ja Zwykła Matkaa

  Faktycznie poszłaś w sam róż 😉

  • Aneta Szwagulińska

   Tak jakoś wyszło. Następnym razem postaram się to przełamać 🙂