Media Społecznościowe – Instagram – Męska populacja

Media Społecznościowe – Instagram – Męska populacja

Media Społecznościowe – Instagram – Męska populacja

Męska Populacja Instagramu w śród moich obserwowanych kont nie jest tak liczna jak kobieca. Jednak z racji ostatniego komentarza pod częścią I o ulubionych kontach instagramowych, (Powstała również II część) o tym, że pokazuję same kobiece profile, dziś udowadniam, iż nie jestem feministką i mężczyzn lubię. Przyznam, że zebranie przynajmniej 5 było sporym wyzwaniem, ponieważ w moich ulubieńcach jest jednak 99% kobiet. Jednak dla chcącego nic trudnego. Więc i to się udało. Zapraszam na moje ulubione męskie konta na instagramie, z których regularnie czerpię inspirację.

Męska populacja Instagramu:

Numerem 1 jest dla mnie Fab Mıstaçoğlu i jego talent plastyczny, oraz zabawny język polski. Podziwiam obcokrajowców, którzy chcą uczyć się naszego języka. Fab – Moje gratulacje. Oby tak dalej.

Numerem 2 jest Rafael Mantesso. Połączenie zdjęcia z obrazem malowanym w tym wydaniu, zawsze daje mi powód do uśmiechu.

Numerem 3 jest dla mnie Michał Chojnacki. Moją uwagę przyciągnął wielkomiejski styl. Fragment moich marzeń.

Numerem 4 jest Jakub Roskosz. Dla kobiecego oka prawdziwa rozkosz. Nie mogłabym sobie darować tych samochód, widoków i dobrze dobranych koszul czy kapeluszy. Taki obraz zawsze cieszy.

Numerem 5 Jest Bartek Bojanowski. Fotografia makro w dobrym wydaniu.

Zadanie nie było proste, jednak się udało. Dziś męska populacja Instagramu w moich oczach. Czekam na wasze męskie wybory.

Post navigation

Previous Post :