Media Społecznościowe – Instagram cz. 2

Media Społecznościowe – Instagram cz. 2

Media Społecznościowe – Instagram cz. 2

Na początek, jeśli nie widziałaś zapraszam Cię na pierwszą część o moich ulubionych kontach na Instagramie: „Media Społecznościowe – Instagram” A jeżeli ta lektura jest już za Tobą zapraszam Cię na dzisiejsze zestawie moich ostatnich odkryć.

Ulubione Media Społecznościowe – Instagram cz. II

Na pierwszy ogień idzie Pani Woźna, czyli Marta. Nie jestem zwolenniczką rozpowszechniania wizerunku swoich dzieci na kontach społecznościowych w ilościach 100 zdjęć dziennie. Tu natomiast jest dziecko, ale konkretnie nie ma ujętej buzi, która by zdradzała tożsamość dziecka.

Pozostając w temacie portretów, na profilu Dominique z bloga „All that is she” ujęły mnie zdjęcia 3 pięknych kobietek. Od małej do dużej. Wygląda to świetnie i gratuluję kreatywności.

Magda z bloga „Magdalena Mizera” tworzy ładne klasyczne jasne zdjęcia, ale podoba mi się jej kreatywność w kompozycjach.

Na zdjęciach Kasi z bloga „My Full House” podobają mi się przyjazne w odbiorze detale dekoracyjne które mile cieszą moje oczy.

Na podsumowanie miły akcent z profilu Magdy z bloga „Cyber Matka Polka”, u której na wielu zdjęciach gości moja ulubienica… Kawa. Zdjęcia wyglądają smakowicie.

Macie swoje propozycje ? Uwielbiam Instagram i potrafię spędzać na nim długie wieczorne godziny. Jeśli macie swoich ulubieńców, chętnie ich poznam, obejrzę i może uda mi się zebrać materiał na kolejną część wartościowych kont na Instagramie.