Media społecznościowe – Instagram

Media społecznościowe – Instagram

Media społecznościowe – Instagram

Od 2014 roku obracam się w świecie wirtualnym. Uwielbiam nowe technologie, nowe rozwiązania, i świat online. Chociaż spotykać się ze znajomymi wolę w świecie realnym. Ale jeśli chodzi o otchłań Internetu to nie jest mi obcy. Wiele czynników może się składać na jedną wspólną całość.

Jako że pasjonuje mnie fotografia to popularna witryna, jaką jest Instagram to jedna z trzech stron mediów społecznościowych na których można mnie znaleźć. Liczba polubionych przeze mnie profili sięgnęła już ponad 350 osób. I nadal rośnie. Nowe zdjęcia tych, których mam w obserwowanych przeglądam codziennie, nowych poszukuję około dwóch razy w tygodniu. Jest to dla mnie ogrom inspiracji, motywacji, i czasem po prostu dobrej zabawy czy relaksu. Pokażę wam, więc dzisiaj absolutnie prywatnie, moje ulubione instaprofile, które śledzę regularnie. Niektóre bardziej znane inne może mniej, ale dla mnie to lista podstawowa, którą każdy miłośnik tego portalu znać powinien.

Moje ulubione profile Instagram:

Na początek trzy klasyczne postacie. Jak dla mnie ikony genialnych zdjęć, cudownej ostrości, wielkiej kreatywności i fenomenalnych detali. Natalia Sławek z bloga Jest Rudo, Ania Legenza z bloga Niebałaganka, Alina Szklarska z DesignYourLife.

Dla miłośników modnej obecnie fotografii instagram Flatly May Leong z bloga Hello Miss May jest w tym mistrzem.

Branża beauty powinna obawiać się Agnieszki z bloga InesBeauty. Za równo fotografia produktowa jak i fotografia portretowa nie pozostawia pola do narzekań.

Inspirację na temat wyposażenia wnętrz i urządzania mieszkania znajdziecie na Instagramie dzięki trzem siostrom Małgosi, Faustynie oraz Roksanie, które prowadzą blog Dom w kadrze i w świetny sposób potrafią pokazać klimat panujący w konkretnej aranżacji wnętrza.

Na zakończenie gratka dla łasuchów, nie tylko profil na Instagramie z fajnymi rzeczami, ale przy okazji sklep ugryź z naprawdę nietuzinkową biżuterią robioną własnoręcznie przez Olę.

Podzielcie się w komentarzach jakie wy macie ulubione profile na Instagramie. Lub jeśli macie swoje to też zapraszam do dzielenia się nimi w komentarzach. Wartościowe profile chętnie pokaże w kolejnej części Instagramowych ulubionych profili.

Post navigation

  Next Post :
Previous Post :