Mam na imię Aneta...

Trochę dat na początek...
Kim jestem ?

Miłośniczką czekolady od 202 roku.
Liderem grupy w Multi Level Marketingu od 2010 roku.
Smakoszką kawy od 2012 roku.
Mamą od 2013 roku.
Blogerką od 2014 roku.
Narzeczoną od 2016 roku. 

Trochę faktów na codzień


Pracuję na etacie
Wychowuję małą Zuzannę
Piszę blog
Jestem liderem grupy współpracując z firmą Oriflame
Zajmuję się domem
W wolnych chwilach poświęcam się pasji

Zapraszam Cię na kawę...

 

Uwielbiam czerpać z życia garściami. Każdy dzień to dla mnie szansa na nową przygodę. Nie biorę codzienności na poważnie, bo szkoda mi moich nerw. Uwielbiam się śmiać. Jako zodiakalny rak od dziecka uwielbiam podróżować. Nie ważne gdzie. Ważne by były piękne widoki, ciekawe miejsca i wspaniałe wspomnienia. Pewnego dnia odgrzebałam w domu już nie zbyt młody jednak w pełni sprawny aparat i zaczęłam robić zdjęcia. W internecie szukałam wskazówek jak robić coraz lepsze zdjęcia i od tamtego czasu pokochałam to znalezisko. Choć planuję wymianę na lepszy. Wszystkie zdjęcia na blogu i w social mediach są mojego autorstwa. No chyba że sama na nich jestem.

 

ReBornWoman - BiznesMama

Wierzę że każda kobieta zasługuje na bycie niezależną i życie własnym życiem, na swoich zasadach, spełniając wewnętrzne marzenia. Uwielbiam życie z pasją bo wiem, że tylko takie ma sens. Codzienność kręci się na szybkich obrotach, nie lubię się nudzić. Każdy dzień zaczynam od aromatycznej kawy, inaczej mam problem z pobudką, kończę zieloną herbatą, by w końcu móc zasnąć, bo mój mózg najlepiej pracuje w nocy. Dzień bez czekolady to dla mnie dzień smutny. Bez względu na postać, czy to gorące kakao, tabliczka czekolady, czy ciasto. Wieczorami lubię dobrą książkę lub ciekawy film. W ciepłe dni jazdę na rolkach lub dalekie wycieczki.

W grudniu 2017 roku los zabrał moje Yang na drugą stronę rzeki. Wciąż jednak przepełniająca mnie miłość pozwala mi codziennie rano wstać i znaleźć chęć i siłę do walki o siebie. Wierzę, że życie ma dla mnie dalszy plan, a moje wewnętrzne Yin połączy się na nowo, kiedy nadejdzie odpowiednia chwila.  Każdy poranek to szansa by lepiej żyć i odnaleźć wewnętrzną harmonie. 

Jeżeli podoba Ci się mój blog i masz propozycję współpracy lub jakieś pytania, zapraszam Cie na stronę Kontakt/Współpraca