Otchłań damskiej torebki TAG

Przeglądając ulubione blogi znalazłam tag związany z tematem, co kryje damska torebka. Otchłań damskiej torebki, czyli mojej kryje mnóstwo dziwnych i teoretycznie nie potrzebnych rzeczy, ale ja jestem z tych przezornych zawsze ubezpieczonych. W 2012 roku Alina stworzyła swój artykuł, „co kryje w sobie damska torebka”. Dzisiaj ja zapraszam was w otchłań damskiej torebki – mojej torebki.

Często zmieniam torebki, więc nie pokażę wam jak wygląda moja torebka, bo każdego dnia wygląda inaczej. Samo wnętrze jest jednak stałe i przekładane za każdym razem zmiany torebki.

Co kryje moja torebka ?

Aktualnie moim telefonem jest htc desire. Jestem z niego zadowolona, działa bez zarzutu. Niebieską obudowę dostałam w spadku po poprzednim telefonie teściowej, dokupiłam do nich pod kolor słuchawki, no cóż, lubię fajne gadżety.

Od 6 roku życia noszę okulary korekcyjne, więc w mojej torebce zawsze znajduje się pokrowiec na nie, jednak nie wyobrażam sobie siebie bez okularów przeciwsłonecznych, dlatego w okresie letnim noszę takie również zawsze przy sobie.

Portfel to nie odzowny element każdej damskiej torebki. Lubię duże portfele, i żywe kolory, więc moje portfele najczęściej są w kolorze czerwonym. W środku oprócz pieniędzy noszę małe zdjęcia najbliższych, mnóstwo wizytówek różnych miejsc oraz karty lojalnościowe sklepów, które najczęściej odwiedzam.

Pracuję z ludźmi wizerunek jest ważny, dlatego podstawowe kosmetyki noszę zawsze ze sobą. Korzystam głównie z firmy Oriflame. Oprócz tego, że kosmetyki te pasują do mojej karnacji jestem również konsultantką.

Na zakończenie kilka drobnostek jak klucze, wizytówki (blogowe, prywatne, Oriflame), długopisy, leki, chusteczki oraz wszystkie te rzeczy, które nie nadają się do uwiecznienia ich na zdjęciach.

Otchłań damskiej torebki ?
A co kryje Twoja ?
Jakieś nie codzienne ciekawostki nosicie przy sobie ?
Czekam na wasze komentarze.