Przegląd Kwietnia

Kwiecień był dla mnie miesiącem pełnym pracy, ale też nowych znajomości, mnóstwa inspiracji, i możliwości poszerzenia wiedzy i rozwoju. Zapraszam na przegląd kwietnia.

Ważne daty:

4-5 kwietnia odbyło się szkolenie specjalistów z mojej pracy etatowej. Wikt i opierunek zapewniał Warszawki hotel „Lord”. Z całej polski zjechało się ok. 140 osób. Duża dawka inspiracji, śmiechu i czas spędzony w przyjaznej, motywującej i rozwojowej atmosferze.

Przegląd kwietnia - Hotel

15-17 kwietnia to oczywiście tegoroczne Święta Wielkanocne. W sobotę Ola moja przyszła szwagierka kończyła 18 lat. Jeszcze raz wszystkiego, co najlepsze i witamy w dorosłym życiu.

 

29 kwietnia to ostatnie z większych wydarzeń w tym miesiącu. Mianowicie Majówka z BMW w Toruniu. Był to mój pierwszy zlot i 20-lecie tych zjazdów. Wrażenia niesamowite. Wspomnienia warte zapamiętania. Widoki nie do opisania.

Pokaz możliwości Królowej PolskiegoDriftu Karoliny Pilarczyk

Przegląd kwietnia – Prasówka

  • Wpis wart uwagi dla wszystkich BiznesWomen. Muszę skorzystać z rad Natalii i wreszcie strzelić sobie porządną sesję zdjęciową. O tym jak dobrze wyjść na zdjęciach biznesowych możecie przeczytać na Jest Rudo.
  • Dla wszystkich którzy udzielają się w mediach społecznościowych lub mają zamiar fajny wpis o podstawowych zasadach pracy w social mediach a żeby to miało ręce i nogi pisze Kasia na Worqshop
  • O tym co daje blogowanie, czego uczy, i gdzie się o tym wszystkim uczyć opowiada Ania z Niebałaganka
  • O tym czy da się i w jaki sposób można użyć zdjęcia znalezionego w Google mówi Ewelina z Girls Who WordPress
  • O tym jak od kulis wyglądają Webinary, i przy okazji nauka radzenia sobie z dużymi zadaniami jak zawsze genialny artykuł od Oli czyli Pani Swojego Czasu.

Plany na maj:

  • Przeżyć komunie bratanicy i siostrzeńca i nie zbankrutować.
  • Pisać posty, pisać, pisać i pisać.
  • Zdać egzaminy w szkole

Nie mam priorytetów na maj, bo wiem, że pochłonie mnie praca, przogotowania i zaliczenia egzaminów w szkole i komunie. Moim największym priorytetem jest wyprodukowanie dla was dużej ilości wartościowych atykułów, i zaplanowanie ich publikacji.