Przegląd Września

Przegląd Września

Wrzesień 2017 roku będzie dla mnie pamiętną datą. Moja mała córeczka, przestała być już taka mała i stała się pełnoprawnym przedszkolakiem. Jestem dumna i ogarnia mnie wielka radość, że moje dziecko tak fajnie przyjęło przedszkole i wszystko co z nim związane. Przegląd września będzie zatem krótki, zwięzły i jednotematyczny.

Ważne daty:

1 września – 1 dzień mojego małego przedszkolaka. Okazało się być lepiej niż się spodziewałam. Tak jak większość mi mówiła mama bardziej przeżywała niż córcia. Pierwszego dnia nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić… Nie potrafiłam sobie znaleźć miejsca, zastanawiałam się czy wszystko jest w porządku. Jednak uśmiech mojego malucha, kiedy odbierałam ją z przedszkola i entuzjazm na kolejny dzień dały mi pewność, że dzień upłynął na zabawie i dobrym humorku.

4 – 17 września – Dwa tygodnie zasłużonego urlopu i czystego lenistwa. Rano odprowadzałam Zuzię do przedszkola i do 15 miałam czas tylko dla siebie. Dawno nie piłam gorącej herbaty w łóżku. Dawno nie przeleżałam popołudnia pod kocem z kubkiem kakao i ulubionym filmem w tv. Dawno tak nie wypoczęłam.

Podsumowanie Wrześniowych planów:

  • Dwa tygodnie urlopu minęło mi na leniuchowaniu. Odpoczynek był mi bardzo potrzebny. Teraz niestety trzeba nadrabiać zaległości.
  • Dalszy rozwój bloga ? Mam plany i marzenia. Zarys. I na tym koniec. Czas się zmobilizować. Przez ten urlop się rozleniwiłam.
  • Książki jak leżały tak leżą. Doszła kolejna i również leży. Wieczory za szybko robią się ciemne. Czas zainwestować w lampkę na biurko.

Przegląd Września – Prasówka:

  • Dziś nie tyle artykuł co strona ,którą nie dawno znalazłam. Prawo kobiet zapowiada się interesująco i bardzo pomocnie. Mam nadzieję, na wartościowe artykuły i konkretne porady. Trzymam kciuki.
  • Jak ubierać się w biznesie. Ciekawe podsumowanie Magazynu Brella News.

Plany na październik:

  • Jesień zawitała pełną parą. Czas wzbogacić zbiór fotografii. Uwielbiam ten inspirujący czas.
  • Wykorzystać długie wieczory na planowanie dalszego rozwoju siebie i swojej kariery zawodowej.
  • Znaleźć i zapisać się na kurs angielskiego.

Wrzesień to miesiąc zawsze poświęcony na nowy start i rozbujanie maszyny na 10 miesięcy pracy. Miesiąc za mną a moje trybiki, chyba są słabo naoliwione. Czas poszukać motywacji i chęci do pracy, bo na chwilę obecną jedyne na co mam ochotę to wieczny sen. A ja wam minął wrzesień ?